3 вересня 2018 р

Заступник директора Державного архіву Рівненської області О.Пекарський взяв участь у святкуванні Дня знань в Олександрійській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів.

У вітальному слові О.Пекарський привітав учнівський та педагогічний колективи закладу з Днем народження мистецької школи, а також висловив сподівання, що найближчим часом про творчі здобутки учнів та викладачів будуть знати не тільки на теренах Рівненщини, а і за її межами.

DSC 0882

DSC 0884

DSC 0901

DSC 0909

DSC 0911

24 серпня 2018 року

       24 серпня 2018 року директор Державного архіву Рівненської області О. Дзецько разом з керівниками області та міста Рівного, депутатами обласної та міської рад взяв участь в урочистому покладанні вінків, квітів до пам’ятників Т.Шевченку, «Загиблим за Україну», стели Героям «Небесної сотні» та АТО, в інших заходах, присвячених Дню Незалежності України.

         Заступник директора держархіву області І. Демянюк виступив у програмі телеканалу UA–Рівне «Тема дня», під час якої розповів про боротьбу за здобуття української незалежності та демократію в 1989-1991 рр.

23 серпня 2018 року

      23 серпня 2018 року працівники Державного архіву Рівненської області на чолі з директором О. Дзецьком взяли участь в урочистих заходах на честь Державного прапора України. О 9 годині на майдані Незалежності у присутності керівників області, міста Рівного, депутатів місцевих рад та кількох тисяч громадських активістів був піднятий Державний прапор України та виконаний Гімн «Ще не вмерла Україна».

         Заступник директора держархіву області І. Демянюк виступив у програмі телеканалу UA–Рівне «Ранкове шоу», під час якої розповів про боротьбу за утвердження української національної символіки на Рівненщині протягом 1988-1991 років.

viber image

23 серпня 2018 р.

23 серпня 2018 року директор Державного архіву Рівненської області О. Дзецько у корпусі № 2 держархіву області (Кавказька 8) відкрив виставку «Виборюючи незалежність», присвячену 27-ій річниці Незалежності України та Дню Державного прапора України. Він відзначив, що попередні покоління українців мужньо боролися за незалежність нашої держави і нинішньому поколінню потрібно зробити все, щоб конструктивною працею розбудувати і зміцнити нашу країну. Держархів області зберігає значну кількість документів, матеріалів, що засвідчують боротьбу наших земляків – жителів Рівненщини, Волині.

         Заступник директора держархіву області І. Демянюк розповів про етапи боротьби за незалежність та національну символіку впродовж ХХ століття, підкресливши єдність мети – самостійність України.

mage

image

 

26 липня 2018 року

26 липня 2018 року о 10.00 годині в корпусі № 1 держархіву області  (вул. С. Бандери, 26-а) відбулось засідання колегії Державного архіву Рівненської області під головуванням директора держархіву області –  Дзецька О.В.    

У заході брали участь члени колегії держархіву області.

На засіданні колегії розглядалися наступні питання:

1. Про підсумки роботи державних архівних установ області за   І півріччя 2018 року.

2. Про стан ведення діловодства та забезпечення збереженості документів в структурних підрозділах системи освіти Рівненської обласної та районних державних адміністрацій, а також Національному університеті водного господарства та природокористування, Національному університеті Острозька академія та Рівненському державному гуманітарному університеті.

3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до держархіву області за І півріччя 2018 року.

77788