30 червня 2016 року

30 червня 2016 року о 10.00 годині в корпусі № 1 держархіву області (вул. С. Бандери, 26 а) відбулось засідання колегії Державного архіву Рівненської області під головуванням в.о. директора держархіву області – Демянюка І.В.

У заході взяли участь члени колегії держархіву області.

           На засідання колегії були запрошені начальник архівного відділу Дубровицької райдержадміністрації Андрусенко В.С. та керівник Трудового архіву Дубровицького району Дашук О.П.; начальник архівного відділу Радивилівської райдержадміністрації Клюсик І.В. та керівник Трудового архіву Радивилівського району Надорожна О.М.

Ініціатор проведення - Державний архів Рівненської області.

На засіданні колегії розглядалися наступні питання:

1. Про стан виконання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи в архівному відділі Дубровицької райдержадміністрації.

2. Про стан усунення недоліків, виявлених попередньою перевіркою в діяльності архівного відділу Радивилівської райдержадміністрації.

В колегії взяли участь 9 чоловік.

Представники центральних, обласних керівних органів, громадсько – політичних організацій, відомі громадські діячі та представники ЗМІ участі у заході брати не будуть.

Представники центральних, обласних керівних органів, громадсько – політичних організацій, відомі громадські діячі та представники ЗМІ участі у заході не брали.

Керівники центральних, обласних, районних (міських) органів влади участь у закладі не брали.

По кожному питанню були прийняті відповідні рішення, що будуть оголошені до виконання відповідними наказами Державного архіву Рівненської області.

Додати коментар


Захисний код
Оновити