27 березня 2017 року

          У Здолбунівській гімназії відбулася спільна лекція-презентація головного спеціаліста відділу використання інформації документів ДАРО к.і.н. Тетяни Самсонюк та заступниці головного редактора двотижневика «Волинський монітор» к. н. с. к. Наталії Денисюк під назвою «Є пам'ять про людей». Захід організували Культурно-просвітницький центр імені Тадеуша Чацького на чолі з Олександром Радіцею та харцерський загін «Волинь».

             Під час лекції Тетяна Самсонюк розповіла, як працювала над книгою«Полонені вересня 1939-го», звернула увагу на долі окремих військовополонених, описані у виданні, на документи, якими доповнено біографічні нариси. Також авторка на прикладі репресованого Яна Пальки дала присутнім можливість безпосередньо доторкнутися до історичного джерела ознайомитися з тим, як виглядають архівно-слідчі справи, їх документальним і змістовим наповненням. Окрему увагу було присвячено також долямКароля Бєлякова,Мечислава Квятковського,Ципріяна Лібери архівно-слідчі справи яких знаходяться на зберіганні у Державному архіві Рівненської області..


         
На заході були присутні директор та педколектив Здолбунівської гімназії, представники місцевих органів влади, Архівного відділу Здолбунівської районної державної адміністрації, Здолбунівського краєзнавчого музею, харцери, місцеві краєзнавці, консул Генерального консульства РП у Луцьку Марек Запур.

prezentacja Zdolbunow

Додати коментар


Захисний код
Оновити