23 листопада 2018 року

23 листопада 2018 року директор держархіву області Дзецько О.В. взяв участь у засіданні координаційної ради з питань охорони культурної спадщини Рівненської області.

Засідання координаційної ради відбулось на території Державного історико-культурного заповідника м. Дубно.

На засіданні координаційної ради розглядалися питання: виготовлення та затвердження в установленому порядку історико-архітектурних опорних планів в історичних населених місцях Рівненщини; інвентаризації та створення електронних реєстрів культурних пам’яток Рівненщини; проекти Українського культурного фонду; відсутність єдиного окремого органу охорони культурної спадщини в структурі місцевих державних адміністрацій.

В засіданні координаційної ради взяли участь начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Мельник Я.М., заступник директора департаменту-начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації-головний архітектор області   Карачанський О.Г., начальник відділу охорони історико-культурної спадщини управління культури і туризму облдержадміністрації   Калітинський Ю.М., Кічатий Л.С. директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубно та ін..

88

11

22

Додати коментар


Захисний код
Оновити