21 грудня 2018 року

21 грудня 2018 року в Державному архіві Рівненської області відбулись урочисті збори трудового колективу з нагоди професійного свята Дня архівіста.

Директор держархіву області Дзецько О.В. привітав колектив з професійним святом, вручив найкращим працівникам установи грамоти держархіву області.

        На урочистостях були присутні і виступили заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Тимошенко І.О. та перший заступник Рівненської обласної ради Свисталюк С.А., в.о. директора Рівненського обласного краєзнавчого музею Самсонюк Т.М.. Вони вручили працівникам держархіву відзнаки Рівненської облдержадміністрації, Рівненської обласної ради, Рівненського обласного краєзнавчого музею.

         Державний архів Рівненської області – скарбниця історичної пам’яті нашого регіону, потужний інформаційний ресурс, який слугує не лише науковцям, професійним історикам, а й широкому суспільному загалу, задовольняє потреби людей у поповненні знань про свій народ, пройдений ним шлях, про звершення та випробування, що випали на його долю. Це невичерпне джерело національної гордості, історичного досвіду, віри та перспективи. За словом «архів» - долі людей, пройдені шляхи розвитку економіки, політики, культури держави, нашого поліського краю.

         Шановні архівісти! Бажаємо Вам наполегливості у розвитку архівної справи, впевненості та невичерпної енергії, сумлінно і віддано служити дорученій справі, доносячи до своїх співвітчизників хвилюючий подих історії.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити