Контактна інформація

Адреса (Корпус №1)

Адреса (Корпус №2)

Стіл довідок

(0362) 67-15-12

(0362) 67-15-07

Приймальня

(0362) 67-15-14

Прийомні дні

Понеділок

Середа

Години роботи

9:00 — 18:00

9:00 — 18:00

Обідня перерва

13:00 — 14:00

13:00 — 14:00

Електронна пошта

[email protected]

articles

Генеалогічні запити

До відома користувачів документами Державного архіву Рівненської області

    

     Інформуємо, що приймання заяв про витребування інформації, яка міститься в документах Державного архіву Рівненської області, в т.ч. і електронною поштою, проводиться лише за наявності у заявах повної (включаючи індекс) поштової адреси заявника.

      Згідно п. 3.15 «Порядку користування документами Національного архівного фонду України у Державному архіві Рівненської області» заявники повинні підтверджувати родинні зв'язки з особами, щодо яких проводиться пошук персональних даних, або надавати засвідчені нотаріально доручення від замовників генеалогічних досліджень.

     Генеалогічні запити громадян України та іноземних громадян, що мають на меті пошук інформації про предків, встановлення родоводу, стають дедалі важливішим напрямом діяльності державних архівів України. Щороку виконується понад 1 тис. запитів від людей, предки або родичі яких різного часу проживали в Україні. Унікальною джерельною базою для вивчення свого родоводу в Державному архіві Рівненської області є метричні книги ХVII – початку ХХ ст. різних релігійних конфесій: православної, греко- та римокатолицької, евангелічної, іудейської, а також ревізькі реєстри кінця ХVІІІ –  середини ХІХ ст., сповідальні розписи, матеріали переписів населення ХІХ – ХХ ст., військові документи, списки власників нерухомого майна тощо. Архів проводить такі дослідження як на індивідуальній основі, так і у співпраці із Українським центром генеалогічних досліджень, який допоможе в розшуку відомостей про Ваш родовід в Україні та успішно координує цю діяльність з державними архівами України.

   Звертаючись до будь-якого  відповідного регіонального архіву або до Українського центру генеалогічних досліджень, заявник має надати таку інформацію (за можливості):

-          історичний регіон України, де проживали предки;

-          назва села, міста, містечка;

-          прізвище предка (для жінки –  дівоче прізвище);

-          дати народження, шлюбу, смерті;

-          віросповідання;

-          суспільний (майновий) стан;

-          ім'я заявника, поштова (за наявності й електронна) адреса, номери телефону, факсу.          

  Швидкість та результативність пошуку залежать від повноти й точності вказаних у заяві заявником, або його уповноваженою особою, відомостей.  Перелік центральних і регіональних державних архівів можна отримати, звернувшись до рубрики сайту нашого архіву «Корисні посилання».

Генеалогічні дослідження здійснюються на платній основі. Вартість виконання запиту залежить від складності, часу, витраченого на пошуки, та визначається «Цінами на роботи (послуги) у сфері використання архівних документів, що виконуються Державним архівом Рівненської області», зареєстрованими в Головному управлінні юстиції Рівненської області 19 грудня 2019 року за № 53/1417

 

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВИ ПРО ГЕНЕАЛОГІЮ у форматі DOC